Виберіть розмір шрифту:

Про Компанію

«Платинумбуд»

Будівельна компанія ТОВ "Платинумбуд" була заснована у 2015 році. Головний офіс розташований у місті Хмельницькому. На сьогодняшній день компанія веде свою діяльність в Одесі, Хмельницькому та Херсоні.

Компанія Платинумбуд була заснована у 2015 році у м. Хмельницький, двома братами підприємцями – Русланом Миколайовичем Лещишиним та Сергієм Анатолійовичем Сажієнко.


На першому етапі існування компанія здійснювала свою діяльність у напрямку ремонтно-оздоблювальних будівельних робіт та інженерних комунікацій. Компанія швидко розвивалась та нарощувала об'єми. Тому вже в 2016 році ТОВ «Платинумбуд» стала генеральним підрядником в декількох будівництвах багатоквартирних житлових комплексів. А згодом, разом з будівельними та генпідрядними роботами, власники компанії почали розвивати напрямок девелопменту.


Першим таким проектом став ЖК «Одеська Чайка». Він був започаткований 1 березня 2016 року. За ним стартували об'єкти «Перлина Проскурова» у Хмельницькому, та «Статус-1» у Херсоні. На сьогоднішній день здано 15 будинків, а це 1200 квартир. На стадії будівництва та готуються до здачі ще 750 квартир.


Для кожного зі своїх об'єктів компанія Платинумбуд формує надійний інвестиційний фонд, що гарантує безперебійне фінансування всіх етапів будівництва. Використання привабливих сучасних архітектурних проектів, ретельний підхід до вибору матеріалів і якісне виконання робіт привертає увагу клієнтів до об'єктів , а квартири в житлових комплексах від Платинумбуд користуються підвищеним попитом.

Кожен фахівець компанії дійсно захоплюється своєю справою. І тому колектив компанії Платинумбуд – це потужна команда професіоналів, що разом йдуть до мети - будувати затишний простір для комфортного життя людей. З озелененням, дитячими та спортивними майданчиками, зонами відпочинку та розвиненою інфраструктурою.

0

побудовано Секцій ЖК

0

поверхів - загальна висота всіх побудованих будинків

0

квартир побудовано

0

квадратних метрів житла побудовано

Мета компанії «Платинумбуд» - створювати затишний простір, що відповідає вимогам сучасних людей, дбати про іх комфорт, постійно вдосконалювати якість будівництва, використовувати найсучасніші технології в сфері девелопменту.

Головний офіс