Виберіть розмір шрифту:

  • Головна
  • Новини
  • Компанія – забудовник «Платинумбуд» оголошує про початок будівництва нового житлового комплексу у місті Хмельницькому - «Перлина Проскурова 3».

Компанія – забудовник «Платинумбуд» оголошує про початок будівництва нового житлового комплексу у місті Хмельницькому - «Перлина Проскурова 3».

14.01.2022 14:25

Компанія – забудовник «Платинумбуд» оголошує про початок будівництва нового житлового комплексу у місті Хмельницькому - «Перлина Проскурова 3». Він розташованій у мікрорайоні Виставка, за адресою вулиця Панаса Мирного, 9, навпроти обласного гуманітарного ліцею.

Вдале розташування майбутнього житлового комплексу обумовлене розвиненою інфраструктурою мікрорайону – багато шкіл, дитячих садочків, торгівельних центрів, та зручною транспортною розв’язкою. І при цьому поруч мікрорайон Озерна, що стрімко розвивається та має неабияку популярність як у мешканців, що купують квартиру для власного проживання, так і бажаючих інвестувати кошти в надійний об’єкт будівництва.

Наша концепція для ЖК Перлина Проскурова-3 – сучасне житло для сучасної людини. Зручне та розумне.
👍Ми прагнемо задовольнити естетичні, раціональні та соціальні потреби людей, які знають, що світ іншим не стане, а вимоги тільки зростатимуть.

Саме тому в проекті нового житлового комплексу передбачено:

1. Підземний паркінг.
2. Енергоефективність – автономне опалення, прибудинкове освітлення на сонячних батареях.
3. Закрита територія двору та відеонагляд.
4. Сучасний фасад з декоративною підсвіткою, що вирізнятиме Ваш будинок і зробить його унікальним.
5. Вхідні групи будинку матимуть низький вхід, для зручного в'їзду візочків.
6. Ми передбачили місця для поштоматів служби доставки Нової пошти і мешканці будинку зможуть зручно отримувати малогабаритні відправлення, не виходячи з двору.
7. Місця для автоматів фільтрації води, що впишуться в інфраструктуру двору.
8. В будинку будуть відведені приміщення для зберігання візочків, велосипедів, самокатів, з можливістю електричної підзарядки.
9. Для більш ефективного та комфортного управління ЖК ми виділимо приміщення для ОСББ.
10. На території житлового комплексу плануємо створити дитячий та спортивний майданчики.